Kolektiv / Kontakti

 

Uprava

+386 (0) 7 373 11 11

Direktorica

Jasna Dokl Osolnik
jasna.dokl.osolnik@dolenjskimuzej.si

Tajništvo

Jožica Jerman,
strokovna delavka v tajništvu
jozica.jerman@dolenjskimuzej.si

Računovodstvo

Dragica Vrban,
računovodkinja
+386 (0) 7 373 11 14
dragica.vrban@dolenjskimuzej.si

Kulturni program, stiki z javnostmi in marketing


+386 (0) 7 373 11 11

Pedagoška služba

Lavra Fabjan,
muzejska pedagoginja
+386 (0) 7 373 11 17
lavra.fabjan@dolenjskimuzej.si

Recepcija

Vesna Barborič,
strokovna delavka v recepciji

Alojzija Sušnik,
strokovna delavka v recepciji

+386 (0) 7 373 11 30
recepcija@dolenjskimuzej.si

Tehnična služba

Dušan Obradinovič,
glavni vzdrževalec  

Simon Virant,
glavni vzdrževalec
simon.virant@dolenjskimuzej.si

Francka Umek,
čistilka

 

Oddelki

Arheologija

Borut Križ,
kustos
+386 (0) 7 373 11 21
borut.kriz@dolenjskimuzej.si

Petra Stipančić,
kustosinja
+386 (0) 7 373 11 32
petra.stipancic@dolenjskimuzej.si

Maja Rudolf Markovič,
muzejska dokumentalistka
+386 (0) 7 373 11 32
maja.rudolf.markovic@dolenjskimuzej.si

Simon Bobnar,
konservatorsko-restavratorski tehnik
simon.bobnar@dolenjskimuzej.si

Miha Jakobčič,
konservatorsko-restavratorski tehnik
miha.jakobcic@dolenjskimuzej.si

Etnologija

Ivica Križ,
kustosinja
+386 (0) 7 373 11 23
ivica.kriz@dolenjskimuzej.si

Kulturna zgodovina

Majda Pungerčar,
kustosinja
+386 (0) 7 373 11 22
majda.pungercar@dolenjskimuzej.si

Novejša zgodovina

Marjeta Bregar,
kustosinja
+386 (0) 7 373 11 19
marjeta.bregar@dolenjskimuzej.si

Matej Rifelj,
kustos
+386 (0) 7 373 11 18
matej.rifelj@dolenjskimuzej.si

Umetnostna zgodovina

Jožef Matijevič,
kustos
+386 (0) 7 373 11 16
jozef.matijevic@dolenjskimuzej.si

Jakčev dom

Jasna Kocuvan Štukelj,
kustosinja
+386 (0) 7 373 11 33
jasna.kocuvan@dolenjskimuzej.si

Recepcija

Ljiljana Vrban,
strokovna delavka v recepciji
+386 (0) 7 373 11 31
lili.vrban@dolenjskimuzej.si

Kočevski rog - Baza 20

Jože Saje,
muzejski strokovni sodelavec
+386 (0) 41 315 165
+386 (0) 7 306 60 25
joze.saje@dolenjskimuzej.si