Marjan Kozina in Novo mesto: javno vodstvo po Novem mestu in razstavi z glasbenim programom

Dolenjski muzej Novo mesto in Glasbena šola Marjana Kozine Novo mesto vas pred zaprtjem razstave MARJAN KOZINA IN NOVO MESTO

vljudno vabita na

JAVNO VODSTVO Z GLASBENIM PROGRAMOM

v sredo, 14. septembra, ob 17. uri.

PROGRAM:

• Zbirališče na dvorišču Dolenjskega muzeja Novo mesto / 17.00.

• Obisk stolne cerkve Sv. Nikolaja in glasbena točka: Matej Burger, orgle in Ema Srebrnjak, violina / 17. 10 -17. 30.

• Sprehod do rojstne hiše Marjana Kozine in ogled spominskih obeležij: Sonja Pirc, harmonika /17. 30 -17. 45.

• Predstavitev glasbenih del Marjana Kozine v Glasbeni šoli Marjana Kozine, Sabina Soštarec ter glasbeni točki: Ajda Breščak in Urška Hrovat, klavir / 18. 00 -18. 15.

• Vodenje po razstavi Marjan Kozina in Novo mesto in možnost igranja udeležencev sprehoda na razstavljeni klavir Marjana Kozine / 18. 30 -19. 00.

• Kekčeva pesem: skupinska izvedba udeležencev javnega vodstva z zborovodkinjo Sabino šoštarec.

Vodenje po mestu in na razstavi: Majda Pungerčar

Vabilo.pdf